Isacaarum


Isacaarum
Tomas "Chymus" Hanzl (Vocals), Daniel "Jimmy" Vlcek (Bass), Mira "F.C." Prokes (Guitar), Petr "Monthy" Kartak (Drums)

Historie souboru lidových písní se jménem ISACAARUM sahá až do poloviny devadesátých let.

Ranná, převážně blackmetalová tvorba kapely po třech oficiálně vydaných nosičích bere za své zásadní obměnou sestavy, kdy ISACAARUM získávají nového zpěváka - Mr. Chymuse - známého především svojí velmi živelnou a zvrácenou pódiovou prezentací.

Celý kolovrátek ISACAARUM začíná více směřovat do vod grind-core, hudební styl, který kapela dále produkuje dostává přízviska jako SADO/BLACK GRIND, SPERMETAL či SAMOPAL METAL. O vydání následujících 4 studiových CD – CURBED (1999), CUNT HACKERS (2001), MENSES EXORCISM (2003), SHIBARI KATA (2005) se kapele postará vydavatelství OBSCENE PRODUCTIONS.

ISACAARUM jsou koncertně velmi činní nejen v České republice, ale i v zahraničí. Důkazem jsou 3 odjetá evropská turné v letech 2001, 2004 a 2006 po boku kapel EXHUMED (US), WACO JESUS (US) a INGROWING (CZE).

Třešničkou na pomyslném koncertním dortu je pak pro kapelu v r. 2007 měsíční SOUTH AMERICAN TOUR po Jižní Americe, během kterého ISACAARUM navštívili státy jako BRAZÍLIE, URUGUAY, ARGENTINA a CHILLE.

Kapela je v následujících letech činná především koncertně, před další připravovanou studiovou nahrávkou vychází pouze v roce 2010 u LECTER MUSIC AGENCY 2CD live split I+I FIGHT PUB se spřízněnými INGROWING. V polovině roku 2011 pak vychází dlouho očekávané nového studiového CD VASELINE (opět u OBSCENE PRODUCTIONS).

Na podporu této desky je natočen i nový videoklip a k songu LADYBOY FISTED. V r.2011/2012 následuje další série koncertů po ČR a dalších evropských evropských státech (Německo, Slovensko, Rakousko, Itálie).

Kapela mezitím začíná pracovat na materiálu pro další studiový zásek. Začátkem roku 2013 ISACAARUM ukončují spolupráci s OBSCENE PRODUCTIONS a přechází k vydavatelství METALGATE Records, u kterých plánují realizovat další studiový počin.

Deska nese název WHORECRAFT. Vlastní nahrávání je realizováno létě 2013 a v listopadu 2013 CD WHORECRAFT oficiálně vychází pod záštitou METALGATE Records.

V roce 2014 vychází toto album i ve formátu 12“ LP, v září 2014 kapela koncertně oslaví 20 let svého fungování, v prosinci 2014 představí i oficiální videoklip k songu QUEE CORPS z alba WHORECRAFT, avšak na konci roku 2014 po odchodu bubeníka a basáka ukončuje svojí činnost..

Českobudějovické spermetalové komando zpívající a hrající romantické písničky o lásce . . Ale trochu jinak . . . Činnost ukončena 31.12.2014


Albums

Videos